Yurt Dışı Marka Tescili

İsim hakkınızı ülkemiz Türkiye dışında diğer dünya ülkelerinde de güvence altına alabilirsiniz. Ülkemizde marka başvurunuzu yapmanızın ardından WİPO kaydı Madrid Protokolü ile başvurusunu yaptığınız markanızı diğer ülkelerde de güvence altına alabilirsiniz.

Geniş kapsamlı bir proje için yurtdışı marka tescilinin yaptırılması önemlidir. Tescillemek istediğiniz markanız ülke sınırları dışında hizmet gösterecekse markanızı Madrid Protokolü ( WIPO ) kaydı ile kolaylıkla güvence altına alabilirsiniz.

Yurtdışında Markanız Tescilli

Hizmet gösterdiğiniz ülkelerde markanızı güvence altına alarak marka değerinizi artırmanın yanı sıra başka kişi veya kurumlarında bu ismi kullanmasına engel olmuş oluyorsunuz. Neredeyse tüm dünya ülkeleri için yurt dışı marka kaydınızı WIPO ( Madrid Protokolü ) ile tamamlamanız mümkün. Yurt dışında marka tescil sahibi olmak ve konu ile ilgili daha detaylı bilgiye sahip olamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uzman marka tescili ekibimizin yurtdışında kaydını yaptırmak istediğiniz markanız için en doğru ve hızlı çalışmaları sürdürmektedir. Sizden istenilen belgeleri doğru ve eksiksiz olarak ilettiğinizde tüm işlemlere aynı gün içerisinde başlıyoruz.

Uluslararası marka tescil sorgulama işlemlerinizi hızlı bir şekilde marka tescil ekibimiz araştırıp sizle dönüş sağlayacaktır. Uluslararası marka tescili Madrid Protokolü ile gerçekleşmektedir. Markanızı tüm dünyada WIPO kaydı ile korumak için bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Süreç ve fiyatlandırma hakkında bilgi almak için uzman ekibimiz sizinle iletişim haline geçerek tüm süreci detaylı olarak aktaracaktır.

Marka tescili ve markanızın uluslararası alanlarda hukuki olarak korunması ile ilgili detayları doğru ve hızlı bir şekilde yürüterek markanızı ülkemiz Türkiye’nin dışında da koruma altına almış olacaksınız. Wipo ( Madrid Protokolü ) ile markanız uluslararası alanlarda artık güvende olacak. Ürün veya hizmetlerinize ait ismi uluslararası alanlarda koruma altına alarak markanızı global anlamda büyütebilirsiniz.

Ücretsiz Başvuru
close slider