Türkiye Patent Sorgulama

Ülkemizin Türkiye’nin tek patent ve marka yetkili kurumu Türk Patent Enstitüsü’dür. Uzman Patent olarak bize gönderdiğiniz marka taleplerini TPE veri tabanı ve kullandığımız özel yazılımlar ile araştırarak tarafınıza dönüş yapmaktayız. Böylelikle Türkiye patent sorgulama sürecini sizin adınıza yönetmekteyiz.

Türkiye Patent Sorgulama

Türkiye patent sorgulama ve marka araştırma talepleriniz uzman ekibimiz Türkiye Patent Sorgulamatarafından sağlanmaktadır. Marka araştırma süreci tahmin edildiği kadar kolay değildir. Bize göndermiş olduğunuz marka araştırma talebi sektör, marka ismi ve benzer markalar kıyaslanarak sürdürülmektedir.

Benzer yada anımsatan marka olması durumunda başvurunuz bu duruma göre değerlendirilmektedir. Marka başvurusu öncesinde tüm süreç tarafınıza bildirilir ve bu doğrultuda çalışma başlatılır.

Ücretsiz Türkiye Patent ve Marka Araştırma

Türkiye PatentBize göndermiş olduğunuz tüm başvurular ücretsiz olarak araştırılır. Araştırma sonrasında uzman marka temsilcimiz sizleri arayarak konu hakkında bilgi sunmaktadır.

Tüm şartlar marka başvurumuza uygun olduğunda süreç onayınızla birlikte başlamaktadır.

Uzman Patent şirketinin marka vekili avukattır. Tüm marka başvuru ve tescil süreçleri avukatımız aracılığı ile ilerlemektedir. İşlemler yüksek bir oranla aynı gün içerisinde tamamlanmaktadır. Sizde Türkiye patent sorgulama başvurunuzu bizimle yapmak için başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Ücretsiz Başvuru
close slider