Marka Tescil Sorgulama

Marka Sorgulama

Sektörde ki varlığınızı ancak tescilli bir marka ile koruma altına alabilirsiniz. Uzman Patent ekibine göndereceğiniz marka başvuru talepleri temsilcilerimiz tarafından aynı gün içerisinden incelenerek tarafınıza dönüş sağlanmaktadır.

Marka tescil sorgulama sürecinizi sizin adınıza ücretsiz ve hızlı bir şekilde tamamlayalım. İşlem sonucu marka uzmanı tarafından tarafınıza telefon ile bildirilecektir.

Ücretsiz Marka Tescil Sorgulama

Marka sorgulama ve araştırma işlemleri tahmin edildiği kadar kolay değildir. Benzer ve anımsatan markaların analiz edilmesi, sektörel inceleme ile birlikte yapılarak tarafınıza bilgi sunulur. Bu nedenle araştırma sürecini uzman kadromuza bırakarak işlemlerinizi güvenle tamamlayın.

 • Ücretsiz Marka Araştırması

Marka Araştırma ve Tescil Süreci

 • Tescilli bir marka 10 yılık süre ile sizin yada şirketinizin adına kayıtlıdır. Markanızı 10 yıllık periyotlar halinde süresiz bir şekilde uzatabilirsiniz. Yenileme süreci tescil tarihinin tamamlanmasına 6 ay kala başlamaktadır. Daha önce yenilme yapma imkanına sahip değilsiniz. Ayrıca marka araştırma süreci ücretsizdir.
 • Şirketimizde tüm süreçler avukatlar aracılığı ile tamamlanmaktadır. İşlemleriniz aynı gün içerisinde başlar ve tamamlanır. Tarafınıza işlemin yapıldığına dair resmi evrak numarası iletilir.
 1. İsim Hakkı Sorgulama

  Firma isim hakkı sorgulama süreciniz web sitemize bıraktığınız talep doğrultusunda ücretsiz olarak marka araştırması yapılır. Uzman Patent ekibinin marka temsilcileri bırakmış olduğunuz talepleri araştırarak tarafınıza dönüş sağlamaktadır. Böylelikle tabela, şirket yada web sitesi isim hakkı bilgisine ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

 2. Marka Tescil Süresi Kaç Yıl?

  Tescilli bir marka başvuru tarihi itibari ile 10 yıl süre ile koruma altına alınır.

 3. Firma İsim Tescil Sorgulama

  Firmanızın için isim tescil sorgulama süreciniz sizin adınıza firmamız sürdürebilir. Web sitemizde yer alan formlar aracılığı ile yada bize telefonla ulaşarak tescil etmek istediğiniz isim hakkı için talep bırakabilirsiniz. İsim tescil sorgulama süreciniz sizin adınıza ücretsiz olarak araştırılarak tarafınıza aynı gün içerisinde bilgi verilmektedir.

 4. Marka Sınıfları Ne Anlama Gelir?

  Her bir marka sınıfı farklı sektör yada hizmet alanını temsil etmektedir. Markanız bir veya birden fazla sektörde koruma altına alabilirsiniz.

 5. Başvuru İçin Gerekli Belgeler

  Varsa logonuz, adres bilginiz, şirket yada kişisel bilgileriniz ile başvurunuz aynı gün içerisinde yapılır.

Marka Sınıfları

Ücretsiz Başvuru
close slider