Logo tescil ile firmanıza, ürününüze yada hizmetinize ait amblemi tescilleyebilirsiniz. Bir fikri, topluluğu yada kurumu temsil eden logonuzu artık sizden başka hiç kimsenin kullanması istemiyorsanız logo tescili yaptırmalısınız.

Tescilli bir logo sahibi olmamızın ardından bundan sonra ki tüm süreç boyunca bu ambleme ait haklara siz veya sizin firmanız sahip olacaktır. Hiçbir kişi yada kurum sizden habersiz, izinsiz bu logoyu kullanamayacaktır.

Logo Tescil Nasıl Yapılır?

Bize iletişim formlarımız aracılığı ile bir başvuru ileterek müşteri temsilcilerimizin sizi aramasını talep edebilirsiniz. Uzman logo tescili ekibimiz size ait olan amblemin araştırmasını yaprak tescil konusunda herhangi bir engelin olup olmadığını teyit ettikten sonra süreç başlayacaktır.

Türk marka tescil ekibinin sizden istediği evrakları iletmenizin ardından resmi olarak logo tescil işlemleriniz başlayacaktır.

Amblem Tescilinde Nelere Dikkat Edilmeli

Öncelikle tescil etmek istediğiniz amblemin sizden başka hiçbir kurum yada topluluğu anımsatmadığına dikkat etmelisiniz. Logonuz tamamen özgün ve sadece size ait olmalıdır. Bu nitelikleri taşıdığına emin olduğunuz amblem için tescil işlemlerini çok daha hızlı bir şekilde başlatabilirsiniz.

Özgün olan logonuz ile tescil işlemleriniz çok daha hızlı sonuçlanacaktır. Sizler bize tescil etmek istediğiniz ambleminizi ilettikten sonra uzman marka ekibimiz tarafından gerekli incelemeler yapılır ve uygunsa tescil süreci başlatılır.

Ücretsiz Başvuru
close slider